Wyprzedaż zimowa: -50% + Darmowa wysyłka!

POLITYKA RETOROWA

ZWROTY

----

Nasza polityka to 60 dni. Jeśli od momentu zakupu upłynęło 60 dni, niestety nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów produktów nie może zostać zwróconych. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty czy czasopisma, nie mogą zostać zwrócone. Nie przyjmujemy również produktów przeznaczonych do użytku intymnego lub sanitarnego, produktów niebezpiecznych ani palnych gazów lub cieczy.

Inne przedmioty, które nie mogą zostać zwrócone:
* Karty upominkowe
* Oprogramowanie do pobrania
* Niektóre produkty zdrowotne i środki higieny osobistej

Aby dokonać zwrotu, należy przedstawić nam rachunek lub dowód zakupu.

Prosimy nie zwracać zakupu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których udzielana jest tylko częściowa refundacja: (jeśli dotyczy)
* Książki z oczywistymi oznakami użycia.
* CD, DVD, taśma VHS, oprogramowanie, gra wideo, kaseta, lub płyta winylowa, która została otwarta.
* Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje mu pewnych części z powodów, które nie wynikają z błędu z naszej strony.
* Każdy przedmiot, który zostanie zwrócony później niż 14 dni po dostawie.

Refundacje (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego przedmiotu, wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem, że go otrzymaliśmy. Poinformujemy Cię również o naszej decyzji dotyczącej zatwierdzenia lub odrzucenia Twojego roszczenia.
Jeśli Twoja prośba zostanie zatwierdzona, Twój zwrot zostanie przetworzony i w ciągu kilku dni automatycznie zostanie zastosowany kredyt na Twoją kartę kredytową lub oryginalną metodę płatności.

Opóźnione lub brakujące refundacje (jeśli dotyczy)
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, sprawdź najpierw ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, ponieważ może wystąpić opóźnienie zanim zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.
Potem skontaktuj się z bankiem. Często zdarza się, że przed wysłaniem zwrotu pieniędzy potrzebny jest czas na ich przetworzenie.
Jeśli po wykonaniu wszystkich tych kroków, nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami na contact@zenyves.fr.

Przedmioty sprzedaży (jeśli dotyczy)
Zwrotowi podlegają tylko przedmioty o normalnej cenie. Niestety, przedmioty sprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Wymiany (jeśli dotyczy)
Wymieniamy element tylko wtedy, gdy jest on uszkodzony lub wadliwy. Jeśli w tym przypadku chcielibyście Państwo wymienić go na ten sam przedmiot, prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail na adres contact@zenyves.fr:

11923 NE Sumner St
ETS 621275
Portland, Oregon, 97250, USA

Prezenty
Jeśli zwrócony przedmiot został zidentyfikowany jako prezent w momencie zakupu i został wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości równej wartości Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, zostanie wysłany do Ciebie bon upominkowy.

Jeśli przedmiot nie został zidentyfikowany jako prezent w momencie zakupu lub jeśli osoba obdarowująca wolała najpierw odebrać przedmiot, a następnie przekazać go Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby obdarowującej i będzie ona wiedziała, że zwróciłeś przedmiot.

Wysyłka
Aby zwrócić produkt, należy wysłać go pocztą na adres:

11923 NE Sumner St
ETS 621275
Portland, Oregon, 97250, USA


Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki, aby zwrócić swój przedmiot. Koszty wysyłki są bezzwrotne. W przypadku otrzymania zwrotu, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania, czas potrzebny do otrzymania wymienionego produktu może się różnić.

Jeśli wysyłasz przedmiot o wartości większej niż 75 dolarów, należy rozważyć skorzystanie z usługi dostawy, która pozwala na śledzenie przesyłki lub zakupu ubezpieczenia dostawy. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przez Ciebie przedmiot.