Wyprzedaż zimowa: -50% + Darmowa wysyłka!

UMOWA O POUFNOŚCI

----

SEKCJA 1 - GROMADZONE DANE OSOBOWE

Podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie, w ramach procesu zakupu i sprzedaży, zbieramy dane osobowe, które nam Państwo podają, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Podczas przeglądania naszego sklepu, automatycznie otrzymujemy również adres IP Twojego komputera, co pozwala nam uzyskać więcej informacji na temat przeglądarki i systemu operacyjnego, z którego korzystasz.

E-mail marketing (jeśli dotyczy): Za Twoją zgodą, możemy wysyłać Ci e-maile o naszym sklepie, nowych produktach i innych aktualizacjach.


ARTYKUŁ 2 - ZGODA

Jak uzyskasz moją zgodę?

Gdy użytkownik przekazuje nam swoje dane osobowe w celu sfinalizowania transakcji, sprawdzenia karty kredytowej, złożenia zamówienia, zaplanowania dostawy lub zwrotu zakupu, zakładamy, że wyraża zgodę na gromadzenie i wykorzystywanie swoich danych wyłącznie w tym celu.

Jeśli poprosimy Cię o przekazanie nam Twoich danych osobowych z jakiegokolwiek innego powodu, np. dla celów marketingowych, poprosimy Cię bezpośrednio o wyrażenie zgody, lub damy Ci możliwość odmowy.


Jak mogę wycofać swoją zgodę?

Jeśli po udzieleniu nam zgody zmieniłeś zdanie i nie wyrażasz już zgody na kontaktowanie się z Tobą, zbieranie informacji lub ich ujawnianie, możesz nas o tym powiadomić kontaktując się z nami pod adresem contact@zenyves.com lub pocztą:

ZenYves

11923 NE Sumner St
ETS 621275
Portland, Oregon, 97250, USAARTYKUŁ 3 - UJAWNIENIE

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli wymaga tego od nas prawo lub jeśli naruszysz nasze Warunki sprzedaży i użytkowania.


ARTYKUŁ 4 - SHOPIFY

Nasz sklep znajduje się na Shopify Inc. Udostępniają nam one internetową platformę e-commerce, która pozwala nam sprzedawać Państwu nasze usługi i produkty.

Twoje dane są przechowywane w systemie przechowywania danych i bazach danych Shopify, a także w ogólnym zastosowaniu Shopify. Twoje dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze chronionym przez firewall.


Płatność:

Jeśli dokonasz zakupu przez bramkę płatności bezpośredniej, w tym przypadku Shopify będzie przechowywać informacje o Twojej karcie kredytowej. Informacje te są szyfrowane zgodnie z Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS). Informacje dotyczące transakcji zakupu są przechowywane tak długo, jak to konieczne do realizacji zamówienia. Po sfinalizowaniu zamówienia, informacje o transakcji zakupu są usuwane.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne z PCI-DSS, zarządzane przez PCI Security Standards Council, wspólny wysiłek firm takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover.

Wymagania PCI-DSS zapewniają bezpieczne przetwarzanie danych kart kredytowych przez nasz sklep i jego dostawców usług.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Shopify tutaj lub w Polityce Prywatności tutaj.


ARTYKUŁ 5 - USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ OSOBY TRZECIE


Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy zewnętrzni, z których usług korzystamy, będą zbierać, wykorzystywać i ujawniać informacje o użytkowniku tylko w zakresie niezbędnym do wykonania usług, które nam świadczą.

Jednakże niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatnicze i inne podmioty przetwarzające transakcje płatnicze, mają swoje własne zasady ochrony prywatności dotyczące informacji, które firma Moneybookers jest zobowiązana udostępniać na potrzeby transakcji zakupu.

W odniesieniu do tych dostawców zalecamy dokładne zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób będą oni traktować dane osobowe.

Należy pamiętać, że niektórzy dostawcy mogą być zlokalizowani lub posiadać obiekty w innej jurysdykcji niż Ty lub my. Jeśli więc zdecydujesz się na przeprowadzenie transakcji, która wymaga usług zewnętrznego dostawcy, Twoje informacje mogą podlegać prawom jurysdykcji, w której znajduje się ten dostawca lub jurysdykcji, w której znajdują się jego obiekty.

Na przykład, jeśli znajdują się Państwo w Kanadzie, a Państwa transakcja jest realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej znajdującej się w Stanach Zjednoczonych, Państwa informacje wykorzystane do realizacji transakcji mogą zostać ujawnione zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych, w tym zgodnie z ustawą Patriot Act.